השירותים שלנו

מכון טל פוליגרף מבצע את כל בדיקות הפוליגרף במקצועיות ובמסירות!

חוות דעת מומחה לבתי משפט ובתי דין

במשפטים אזרחיים כאשר בעלי הדין הביעו את הסכמתן שתוצאות בדיקת הפוליגרף ישמשו כראיה קבילה. לעתים בכדי לחשוף את האמת נעזר בית המשפט או בית הדין בבודק פוליגרף שמהווה גורם אובייקטיבי וזאת לאחר שהמתדיינים העלו בפניו טענות סותרות.

הזמת חשדות

מכון טל פוליגרף מבצע בדיקות פוליגרף לחשוד הטוען לחפותו במישור הפלילי , דין משמעתי , הליכי בירור או בכל נושא אחר אשר נדרש להזים חשד .

אימות גרסאות

לעתים כאשר אין עד או אסמכתא כתובה להתרחשות אירוע כלשהו יתקשה אדם להוכיח כי הוא דובר אמת, לעתים אף בית המשפט או בית דין יבקש מהמתדיינים את הסכמתם לביצוע בדיקת פוליגרף כדי לאושש או להפריך את גרסתם .

הטרדות מיניות ומעשים מגונים

הוטרדת/ה או חשוד/ה בהטרדה ואיך בידיך את היכולת להוכיח את חפותך או את אמיתות דבריך בצע בדיקת פוליגרף במכון טל פוליגרף ותוכיח כי אמת דיברת.

אלימות במשפחה

עקב האופי המיוחד של עבירות אלימות במשפחה המתרחשות בתוך הבית בצנעה יש קושי רב להוכיח ועל כן נדרשת בדיקת פוליגרף מהימנה שתוכיח או תזים את החשד נגד מי מהצדדים הנוהג באלימות כלפי בן זוגו.

חשד לבגידות

אחד המשברים הקשים ביותר שיכולים לעבור על בני זוג ושיובילו לבדיקת פוליגרף הוא רומן מחוץ לנישואים של אחד מבני הזוג, והוא המהווה רעידת אדמה בחיי הזוג. תוצאות בדיקת הפוליגרף יתנו מענה לחשדות שהועלו טרם הבדיקה .

מהימנות עובדים

מעביד משתמש בפוליגרף כדי לבדוק מועמדים לעבודה בכדי לברר באם אמרו אמת בקשר לעברם ולרקע ממנו באו. המעביד מבצע את בדיקת הפוליגרף כסינון ראשוני של מועמדים לעיתים מיד לאחר הראיון הראשוני. זהו בעצם כלי ראשוני לאיסוף מידע על מועמד לעבודה. בנוסף לבדיקת פוליגרף לסינון מועמדים טרם קבלתם לעבודה מתבצע בדיקת פוליגרף תקופתית. מבחן זה מתבצע באותה שיטה כמו מבחן הסינון לעבודה אולם נועד לעובדים המועסקים כבר במקום העבודה . מטרת הבדיקה היא לאתר עובדים שגנבו מהמעסיק או מעלו באמון המעסיק בדרך אחרת .

תביעות ביטוח

לעיתים חברות הביטוח מעכבות תשלומי תביעות ומבקשות מן התובע או מי מהמקורבים אליו לבצע בדיקת פוליגרף כדי לזרז את הליך קבלת כספי תביעת הביטוח. בדיקת פוליגרף זאת באה לבקשת חברות הביטוח כדי לברר את אמינותו של התובע בכל הקשור לתביעה ואשר אמורה לשפוך אור על אמינות התביעה. חברות הביטוח תעשה כל שביכולתה כדי לשכנע את התובע לערוך בדיקת פוליגרף לאחר שמקרים רבים של הונאות ביטוח הביאו את חברות הביטוח לנקוט בצעד זה של בדיקת פוליגרף כדי לאמת או להפריך את התביעה. מכון טל פוליגרף מבצע בדיקות לתביעות ביטוח.

נשמח לעזור לך לגלות את האמת